1.201 / 1.201 kayıtlı firma!

Ankara (658) İzmir (176) İstanbul (367)

|

FIRMA KARTVİZİT BİLGİLERİ

Atatürk Bulvarı Zafer Meydanı No: 8 / 19 Kızılay / Ankara

03124341000

http://www.nerguzellik.com/

 

Bu firma bilgilerinde bir hata mı var ? Düzeltmemize yardımcı olun

Belirttiğiniz sorun zaman ve ip değeriniz (54.161.31.247) ile birlikte kayıt edilecektir.

Ner Güzellik hakkında;

Hakkımızda

2005 yılından beri güzellik ve estetik sektöründeki edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi en ileri teknolojij cihazlar ve güncel uygulamalarla harmanlayarak hizmetinize sunmaktayız. Merkezimizde konusunda uzman deneyimli estetisyenllerimizle kişiye özel güzellik uygulamaları, cilt bakımı, vücut bakımı, el - ayak, bakımı profesyonel bir şekilde uygulanmaktadır.
Ner Güzellik'de sadece fiziksel profesyonel bakımlarla değil kendinizi huzurlu ve rahat hissedeceğiniz keyifli bir ortamla da karşılaşacaksınız.
İş etiğine bağlı, dürüst ve güvenilir ilişkilerle sizleri herzaman doğru bilgilendirip uygun yönlendirmelerde bulunarak en kaliteli ve en uygun fiyat politikasıylahayatınıza fayda ve değer katmaya yardımcı olur.

Sektöre göre : Epilasyon firmaları , Makyaj firmaları , Güzellik ve Bakım firmaları ,

Semte göre : Kızılay Epilasyon - Kızılay Makyaj - Kızılay Güzellik ve Bakım -

 

"Ankara Kızılay Epilasyon" firmaları

  • Clinic Lazer Medilife Polikinliği

    Tel : 03124252341 Web : http://www.cliniclazer.com/, http://www.botoxdolgu.org/, http://www.lazerepilasyonmerkez.net/, http://www.prpankara.org/ Adres : Atatürk Bulvarı Yüksel Cad. No: 105 / 301 Kızılay

    Sektör : Dolgu uygulamaları,Dudak Dolgusu,Dudak Dolgunlaştırma,Yanak Dolgusu,Dolguyla Kırışıklık Giderme,Dolguyla Yüz Germe,Işık Dolgusu,Dolguyla Cilt Gençleştirme,Dolguyla Yüz Estetiği,Botoks,Botoksla Migren Tedavisi,Botoksla Kaş Kaldırma,Botoksla Kırışıklık Giderme,Botoksla burun kaldırma,Botoksla Terleme Tedavisi,Epilasyon,Güzellik salonu,Lazer epilasyon,Dolgu ve botoks,Güzellik ve Bakım


Diğer tüm kayıtlı Ankara Kızılay Epilasyon firmaları

 

Sitemizde yayınlanan tüm içerikler bilgilendirme ve firmaların tanıtımı amaçlıdır. Hiçbir şekilde öneri veya tavsiye niteliği taşımamaktadır. firmakartvizit.com web sitemizde yayınlanan tüm içerikler firmaların kendilerine aittir. Bilgi doğruluğunu kontrol etmek bilgiyi kullanacak kişi/kurum sorumluluğundadır.

sirketadresi.com © 2019

sirketadresi.com "Doğru Nokta" Projesidir

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

dnb